Baanstatus

Zie jaarprogramma, de status van de baan kan wijzigen door extreme weersomstandigheden.
  • Datum
    vrijdag 25 mei 2018

    Tijdstip opname: 07:31
     
  • Baan open vanaf 7.30 uur
  • Laatste afslag 20.00 uur
  • Baan sluiting 20.00 uur
  • Qualifying
  • Trolleys toegestaan
  • Handicarts toegestaan
  • Zomergreens
  • Putting Green Open
  • Driving Range Open


Slide 5

Hole 8

Dag Datum Tee
sluiting
Start Baan
open
Wedstrijd Organisatie
di 01-05 09.25 09.30 10.00 Instuif DaDi DaDi
wo 02-05 10.00 10.00 10.45 Rotterdams lunchgezelschap DS
zo 06-05 08.30 09.00 17.00 NGF Competitie Heren 2 Zondag - 36 holes Compcie
ma 07-05 09.15 09.30 10.30 Heren HeMa
ma 07-05 11.30 11.30 12.30 Heren HeMa
di 08-05 09.15 09.30 10.30 Ladies Medal 3 DaDi
di 08-05 11.30 11.30 12.30 Ladies Medal 3 DaDi
vr 11-05 10.00 10.30 17.00 NGF Competitie Heren 2 Senioren Vrijdag - 27 holes holes Compcie
za 12-05 12.30 14.00 16.00 Club GCK
zo 13-05 07.30 08.00 16.00 Medal 2/1 Wcie
ma 14-05 09.15 09.30 10.30 Heren HeMa
ma 14-05 11.30 11.30 12.30 Heren HeMa
di 15-05 09.15 09.30 10.30 Maxima Cup DaDi
di 15-05 11.30 11.30 12.30 Maxima Cup DaDi
di 15-05 19.00 19.00 20.30 Bunkerles op hole 5B Compleet Golfers Programma MK/MdG
wo 16-05 15.45 16.00 19.00 BusinessCup SOGK
vr 18-05 11.30 12.00 16.00 Arendsen de Wolff (Gerard Smits-Henriette Jung) Senci
ma 21-05 07.00 08.00 17.00 Matchplaydag (ATS) Wcie
di 22-05 09.15 09.00 10.30 Ladies Medal 4 DaDi DaDi
di 22-05 11.30 11.30 12.30 Ladies Medal 4 DaDi DaDi
di 22-05 19.35 19.45 21.15 Train like a Pro MK/MdG
za 26-05 10.30 10.30 16.00 WAGC Extern
zo 27-05 11.30 12.00 16.00 Echt (e) parenwedstrijd Evcie
ma 28-05 09.15 09.30 10.30 Heren HeMa
ma 28-05 11.30 11.30 12.30 Heren HeMa
di 29-05 09.15 09.30 10.30 Instuif DaDi DaDi
di 29-05 11.30 11.30 12.30 Instuif DaDi DaDi
vr 01-06 11:30 13:00 18:00 Weco dag ATS Wcie
za 02-06 12.45 13.00 14.45 A.B. Golfwedstijd-9h Extern
ma 04-06 09.15 09.30 10.30 Heren HeMa
ma 04-06 11.30 11.30 12.30 Heren HeMa
ma 04-06 19.15 19.15 19.30 Compleet Golfers programma MK/MdG
di 05-06 09.15 09.30 10.30 Ladies Medal 5 DaDi
di 05-06 11.30 11.30 12.30 Ladies Medal 5 DaDi
di 05-06 17.45 18.00 18.45 IJsselland ziekenhuis Extern
do 07-06 17.50 18.00 18.15 Royal H. (ovb.) Extern
vr 08-06 16.45 17.00 19.30 Gouden Golfbal Herman
za 09-06 07.30 08.00 18.00 Clubkampioenschap Matchplay + Senioren + Jeugd Wcie/ Sencie
zo 10-06 08.30 09.00 17.00 Clubkampioenschap Matchplay + Senioren + Jeugd Wcie/ Sencie
ma 11-06 09.15 09.30 10.30 Heren HeMa
ma 11-06 11.30 11.30 12.30 Heren HeMa
di 12-06 09.15 09.30 10.30 Matchplay DaDi DaDi
di 12-06 11.30 11.30 12.30 Matchplay DaDi DaDi
di 12-06 19.15 19.15 19.30 Compleet Golfers programma MK/MdG
do 14-06 15.45 16.00 19.00 BusinessCup SOGK
vr 15-06 12.45 13.00 14.00 JvV Extern
vr 15-06 14.00 14.00 15.00 Diederik Renardel Cup Extern
vr 15-06 15.00 15.00 16.00 JvV Extern
vr 15-06 16.15 16.15 17.15 Diederik Renardel Cup Extern
za 16-06 07.30 08.00 17.00 Medal 1 / 2 Wcie
ma 18-06 09.15 09.30 10.30 Heren HeMa
ma 18-06 11.30 11.30 12.30 Heren HeMa
di 19-06 09.15 09.30 10.30 Strokeplay DaDi DaDi
di 19-06 11.30 11.30 12.30 Strokeplay DaDi DaDi
di 19-06 18.00 18.00 18.30 Quaich Q.Com
do 21-06 14.45 16.15 18.30 CompanyGolf FvD
vr 22-06 08.30 10.00 15.00 Longest Day (ovb) Extern
za 23-06 12.00 12.30 Openingswedstrijd Golfweekcie
zo 24-06 12.00 12.00 Pro-Am dames & heren Golfweekcie
wo 27-06 08.00 08.30 18.00 Rotterdams Golf Open 3 voorrondes Golfweekcie
do 28-06 12.00 12.00 17.00 Member-guest Golfweekcie
vr 29-06 12.00 13.00 Sponsordag Golfweekcie
za 30-06 08.00 08.30 18.00 Rotterdams Golf Open finale weekend Golfweekcie
zo 01-07 08.00 08.30 18.00 Rotterdams Golf Open finale weekend Golfweekcie
ma 02-07 09.15 09.30 10.30 Heren HeMa
ma 02-07 11.30 11.30 12.30 Heren HeMa
di 03-07 09.15 09.30 10.30 Instuif DaDi DaDi
di 03-07 11.30 11.30 12.30 Instuif DaDi DaDi
wo 04-07 11.30 12.00 13.00 Ouwe Taaien - uitwisseling Broekpolder (6 tegen 6 Dirk Jansen) Hema
do 05-07 11.30 13.00 18.00 Competitie Verbond 9 Holes Banen Kralingen Gastheer (ATS) Wcie
vr 06-07 15.00 15.30 17.00 Business Open BO
vr 06-07 17.00 17.30 21.30 Vrijdag avond instuif Evcie
za 07-07 10.30 12.00 17.00 Christine Doughtie Handicart Trophee (ATS- Open wedstrijd) Handicart
ma 09-07 09.15 09.30 10.30 Heren HeMa
ma 09-07 11.30 11.30 12.30 Heren HeMa
di 10-07 09.15 09.30 10.30 Ladies Medal 6 DaDi
di 10-07 11.30 11.30 12.30 Ladies Medal 6 DaDi
do 12-07 15.45 16.00 19.00 BusinessCup SOGK
zo 15-07 07.30 08.00 16.00 Medal 2 / 1 Wcie
ma 16-07 09.15 09.30 10.30 Heren HeMa
ma 16-07 11.30 11.30 12.30 Heren HeMa
di 17-07 09.15 09.30 10.30 Scheveningse wedstrijd DaDi
di 17-07 11.30 11.30 12.30 Scheveningse wedstrijd DaDi
do 19-07 10.30 11.00 16.00 Z-Competitie Compcie
vr 20-07 17.00 17.30 21.30 Vrijdag avond instuif (Open middag) Evcie
ma 23-07 09.15 09.30 10.30 Heren HeMa
ma 23-07 11.30 11.30 12.30 Heren HeMa
di 24-07 09.15 09.30 10.30 Ladies Medal 7 DaDi
di 24-07 11.30 11.30 12.30 Ladies Medal 7 DaDi
wo 25-07 11.30 12.00 16.00 Uitwisselingswedstrijd GCK - Kagerzoom (Jan Lintz) Hema
ma 30-07 09.15 09.30 10.30 Heren HeMa
ma 30-07 11.30 11.30 12.30 Heren HeMa
di 31-07 10.30 11.00 16.00 Vriendinnendag (ATS) Damescie
vr 03-08 17.00 17.30 21.30 Vrijdag avond instuif Evcie
ma 06-08 09.15 09.30 10.30 Midsummerwedstrijd (18 holes) HeMa
di 07-08 09.15 09.30 10.30 Ladies Medal 8 DaDi
di 07-08 11.30 11.30 12.30 Ladies Medal 8 DaDi
ma 13-08 09.15 09.30 10.30 Heren HeMa
ma 13-08 11.30 11.30 12.30 Heren HeMa
di 14-08 09.15 09.30 10.30 Touwtjes Wedstrijd DaDi
di 14-08 11.30 11.30 12.30 Touwtjes Wedstrijd DaDi
vr 17-08 17.00 17.30 21.30 Vrijdag avond instuif Evcie
za 18-08 07.30 08.00 17.00 Medal 1 / 2 Wcie
ma 20-08 09.15 09.30 10.30 Heren HeMa
ma 20-08 11.30 11.30 12.30 Heren HeMa
di 21-08 09.15 09.30 10.30 Ladies Medal 9 DaDi
di 21-08 11.30 11.30 12.30 Ladies Medal 9 DaDi
zo 26-08 11.30 12.00 17.00 NGF Familie Toernooi / Ouder - Kind /Ruud van Wely Bokaal Wcie
ma 27-08 09.15 09.30 10.30 Heren HeMa
ma 27-08 11.30 11.30 12.30 Heren HeMa
di 28-08 09.15 09.30 10.30 Instuif DaDi DaDi
di 28-08 11.30 11.30 12.30 Instuif DaDi DaDi
vr 31-08 10.00 10.30 16.00 Boellaard Beker SOGK
zo 02-09 07.30 08.00 17.00 Medal 1 / 2 Wcie
ma 03-09 09.15 09.30 10.30 Heren HeMa
ma 03-09 11.30 11.30 12.30 Heren HeMa
di 04-09 09.15 09.30 10.30 Strokeplay DaDi DaDi
di 04-09 11.30 11.30 12.30 Strokeplay DaDi DaDi
do 06-09 15.45 16.00 19.00 BusinessCup SOGK
za 08-09 07.30 08.00 18.00 Clubkampioenschap Strokeplay + Jeugd + Senioren Wcie/Jeugdcie
zo 09-09 07.30 08.00 18.00 Clubkampioenschap Strokeplay + Jeugd + Senioren Wcie/Jeugdcie
ma 10-09 09.15 09.30 10.30 Heren HeMa
ma 10-09 11.30 11.30 12.30 Heren HeMa
di 11-09 09.15 09.30 10.30 Ladies Medal 10 DaDi
di 11-09 11.30 11.30 12.30 Ladies Medal 10 DaDi
vr 14-09 16.20 16.30 18.00 Compleet Golfers programma MK/MdG
zo 16-09 10.30 11.00 14.00 Vossenjacht (9 holes) Evcie
ma 17-09 09.15 09.30 10.30 Heren HeMa
ma 17-09 11.30 11.30 12.30 Heren HeMa
di 18-09 09.15 09.30 10.30 Prinsjesdag DaDi
di 18-09 11.30 11.30 12.30 Prinsjesdag DaDi
ma 24-09 09.15 09.30 10.30 Heren HeMa
ma 24-09 11.30 11.30 12.30 Heren HeMa
di 25-09 09.15 09.30 12.30 Sluitingswedstrijd Dames Damescie
vr 28-09 10.30 12.00 17.30 Jonge vrouwen Gilde extern
ma 01-10 10.00 10.00 13.30 Sluitingswedstrijd Heren HeMa
do 04-10 15.45 16.00 19.00 BusinessCup SOGK
zo 07-10 10.30 11.00 16.00 Rijnmond Trophy Kralingen Wcie
za 13-10 11.30 12.00 16.00 Stokkenwedstrijd (Stableford 9 holes / M4some Finale (1 flight) Evcie
za 20-10 10.30 11.00 14.00 President s Putter 9 holes Wcie
zo 28-10 09.30 10.00 18.00 Solheimcup ATS Wcie
zo 04-11 11.30 13.00 16.00 Wildwedstrijd ATS Evcie
zo 12-11 11.00 12.30 14.30 Commissiedag/ Jan Koster Bokaal (9 holes) Bestuur

Route